14:04Sagan Tosu - Vissel Kobe
14:30China - New Zealand
15:00Israel - Great Britai
15:46Kasatkina, - Muguruza, Ga
15:32Komardina, - Garcia-Perez
16:00White, Mich - Selby, Mark
16:00Ding Junhui - McGill, Anth
16:00Benneteau, - Khachanov, K
16:00Barthel, Mo - Bonaventure,
16:00Air Force C - Muang Thong
16:00Pelita Jaya - Pacific Caes
16:30India - Jordan
17:00Zopp, Jurge - Pavlasek, Ad
17:00Cibulkova, - Larsson, Joh
17:30Kerala Blas - Chennaiyin F
17:30Senegal - Central Afri
17:49Berdych, To - Dzumhur, Dam
18:00Syria - Lebanon
18:00Svitolina, - Kerber, Ange
18:30Uganda - Nigeria
18:45Van Uytvanc - Shuai Zhang
19:00Bulgaria - Czech Republ
19:00Sonego, Lor - Safwat, Moha
19:30Belarus - Spain
19:30Greece - Estonia
20:00BC Khimki M - Panathinaiko
20:00Croatia - Romania
20:00Austria - Georgia
20:00Dukla Praha - FK Baumit Ja
20:00Galatasaray - Bursaspor
20:00Akhisar Bel - Konyaspor
20:00Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
20:00Makarova, E - Shuai Peng/S
20:00Mozambique - Ivory Coast
20:30Arminia Bie - Dynamo Dresd
20:30Jahn Regens - Fortuna Düss
20:30Anadolu Efes S.K. - BC Žalgiris
20:30Latvia - Ukraine
20:30Donskoy, Ev - Johnson, Ste
20:30Berrettini, - Caruso, Salv
20:45Lithuania - Hungary
21:00Poland - Kosovo
21:00Sweden - Turkey
21:00AC Horsens - Randers FC
21:00Krajinovic, - Pouille, Luc
21:00Jarry, Nico - Cuevas, Pabl
21:00Rwanda - Mali
21:30Germany - Serbia
21:45CS U Craiov - ACS Poli Tim
22:00Montenegro - Slovenia
22:00SC Telstar - FC Volendam
22:00Lens - Clermont
22:00Auxerre - Valenciennes
22:00Reims - Quevilly
22:00Niort - Nîmes Olympi
22:00Le Havre - Bourg-Péronn
22:00AC Ajaccio - Sochaux
22:00Châteauroux - Gazélec Ajac
22:00Tours - Orleans
22:00MVV Maastri - Almere City
22:00De Graafsch - Helmond Spor
22:00FC Groninge - NAC Breda
22:00Bosnia & He - Belgium
22:00O'Sullivan, - Maguire, Ste
22:15Italy - Netherlands
22:20Mahut, Nico - Ivashka, Ily
22:30Mainz 05 - VfL Wolfsbur
22:30Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
22:30KRC Genk - Royal Antwer
22:30Opelka, Rei - Gojowczyk, P
22:30Napolitano, - Arnaboldi, A
22:45Brose Bambe - Crvena Zvezd
22:45Strasbourg - Montpellier
22:45Sligo Rover - Derry City
22:45Bray Wander - St Patrick's
22:45Cork City - Waterford Un
22:45Iceland - Finland
22:45France - Russia
23:00FC Barcelon - Real Madrid
23:00Sporting de - Osasuna
23:00Deportivo L - Espanyol
23:00Shamrock Ro - Dundalk
23:00Monfils, Ga - Schwartzman,
23:00Novikov, De - Krstin, Pedj
23:30Rio Ave - Aves
23:40Verdasco, F - Thiem, Domin
00:00Molteni, A/ - Mektic, N/Pe
02:00Colo Colo - O'Higgins
02:00Shapovalov, - Fritz, Taylo
03:00Argentina - Uruguay
03:00New York Ra - Minnesota Wi
03:00Detroit Pis - Boston Celti
03:00Fognini, Fa - Bedene, Alja
03:00Washington - Charlotte Ho
03:00Kokkinakis, - Garin, Chris
03:30Carolina Hu - Pittsburgh P
03:30Toronto Rap - Milwaukee Bu
04:00St Louis Bl - Winnipeg Jet
04:00New Orleans - Miami Heat
04:00Houston Roc - Minnesota Ti
04:00Hyeon Chung - Tiafoe, Fran
04:00Memphis Gri - Cleveland Ca
04:15Panama - Paraguay
04:30Chicago Bla - San José Sha
05:00Mexico - Puerto Rico
05:00Phoenix Sun - Los Angeles
06:00Club Atlas - CF Monterrey
06:00Puebla FC - Club Necaxa
06:30Los Angeles - Dallas Maver
06:30Vegas Golde - Vancouver Ca
07:00USA - Cuba
08:00Sanfrecce H - Consadole Sa
08:00FC Tokyo - Urawa Red Di
08:30Gamba Osaka - Nagoya Gramp
10:00Shonan Bell - V-Varen Naga
12:00Magnolia Ho - Meralco Bolt
15:00MSV Duisbur - FC Ingolstad
15:00Erzgebirge - 1. FC Kaiser
15:00Greuther Fü - Eintracht Br
15:001. FC Union - SV Sandhause
15:00FC Oleksand - Illichivec M
15:00Chornomoret - Karpaty Lviv
15:00HJK - HIFK
15:00Celta Vigo - Eibar
15:00FC Botoșani - CS Gaz Metan Mediaș
15:30FC Haka - Ilves
P
P
P
maç izlecanlı maç izlelig tv izleinternetten lig tv izlebein sports izlesmart spor izles sport izlentv spor izlea spor izletrt spor izle
Fctables